Єфективний у продуктивності холоду та красивий у виготовленні холодильна середньотемпературна шафа Frigorex FV 400 Поєднання кардинальського кольору з кольором динго зачаровує око. Модель у продажу трапляється не часто, шафка якісно оновлена та за іменини двох потужних вентиляторів (нижнього на конденсаторі та внутрішнього для динаміки холоду) працює досить тихо. На фото видно всі переваги та вади зовнішнього стану, за працездатністю вад немає, адже вся техніка обслуговується майстрами та доводиться до максимально найкращого стану за всіма параметрами. Звоните.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frigorex |
| Загальний об`єм | 400 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Споживаність Електроенергії на годину | 340 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴







