
Кондитерська холодильна вітрина Cold C — 14 G б у, кондитерський прилавк б у
18 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Польський виробник Cold прославився в усьому світі завдяки якості виготовлення холодильного обладнання, найвідоміша модель із польських кондитерських вітрин C — 12 G / C — 20 G. Вітрини виготовлені в дивовижно красивому дизайні з повсякденно трендовим золотим кольором, якість і довговічність роботи цих моделей дивують із кожним голом усе більше. Товар дійсно вартий грошей і загубленого часу. Телефонуйте, придбайте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Кондитерська вітрина холодильна |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴







