Вітрина бізнес-класу в чудовому стані, працює вітрина дуже добре та надзвичайно тихо. Перевага цієї моделі полягає не тільки як комплектуючий і складники, адже комплектуючі вітрини з огляду на сам агрегат німецького виробника за участю вітчизняного збирання), але також у площі викладки, яка має 790 мм. глибини та 1500 мм. ширини. Досить потужна розрахована система охолодження за заводськими параметрами видає від 0 до +8 С*, цей випуск вітрин розрахований на зберігання не тільки для молочних, ковбасних і інших харчових продуктів, а й для м'яса та риби. Телефонуйте, гідний товар чекає на свого щасливого власника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1620 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 790 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴









