
Слайсер Sirman mirra 250 б\у,слайсер б у
9 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слайсер у гарному стані, ніж гострий, заточування ножа використовувалася рідко, діаметр ножа — 250 мм.Габарити В-34, ш-50, Г-47, розмір каретки Д-23, Ш-23, Виготовник Вененція. Споживана потужність 125 W на годину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 125 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴





