
Холодильна вітрина універсальна бу, вітрина для м'яса бу, вітрина самообслуговування бу
23 000 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна вітрина універсального призначення ідеально підходить для зберігання риби, м’яса та гастрономії.
Температурний режим регулюється від –5°C до +5°C, що дозволяє використовувати обладнання як у торговому залі, так і на складі.
🔸 Об’єм: 750 л
🔸 Споживання: 420 Вт/год
🔸 Розміри: довжина 190 см, ширина 92 см, висота 92 см
🔸 Усередині 3 полиці з можливістю регулювання по висоті
🔸 Дверцята з ущільнювачем + внутрішнє освітлення
Надійна, містка та економна вітрина для професійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АНТ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 420 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 150 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 750 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴









