
Хлібні стелажі для випічки та овочів б/в
6 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо хлібні та овочеві стелажі в ідеальному стані! 🥖🥦
Сучасне та зручне обладнання для магазинів, пекарень і супермаркетів.
✅ Міцна конструкція зі стійкими колесами зі стопором.
✅ Дерев’яні полиці з плетеними кошиками — стильний вигляд і зручність викладки.
✅ Розміри секції: висота 175 см, довжина 100 см, глибина 56 см.
✅ Корисна глибина полиці — 52 см, що дозволяє комфортно розміщувати будь-які товари.
📹 Є відеоогляд — надішлемо за запитом!
Стелаж стане чудовим рішенням для викладки випічки, фруктів, овочів та іншої продукції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Максимальна висота стелажа | 1750 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 300 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴









