
Двосторонній стелаж Алюр 96 см б в, острівний стелаж торговий б в
5 200 ₴/пог.м
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продаємо стелажі Алюр бувалого вживання у чудовому стані! Ідеальне рішення для магазинів, складів і торгових точок.
✔ Розміри:
Висота: 1,67 м
Довжина секцій: 1,33 м / 0,96 м / 0,61 м
Глибина подіуму: 50 см
Полички: 40 см (можна встановлювати прямо або під нахилом)
Максимальне навантаження на полицю: до 70 кг
Також у наявності перфоровані стелажі та інші моделі. Фото та відеоогляд повністю відповідають реальності!
Переглядайте всі варіанти на нашому сайті або пишіть нам для консультації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алюр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 600 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 960 мм |
| Глибина стелажу | 1070 мм |
| Висота стелажа | 1670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴/пог.м










