
Стелаж торговий Алюр 61 см б/в, стелаж пристінний бв
3 200 ₴/пог.м
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгові односторонні стелажі Алюр – надійне рішення для вашого бізнесу!
Характеристики:
✔ Довжина секцій: 61 см
✔ Висота: 190 см (з можливістю регулювання ніжок)
✔ Глибина (відстань від стіни): 57 см
Комплектація:
• Нижня полиця глибиною – 50 см
• Чотири навісні полиці глибиною по – 40 см
Стелажі продаються за погонний метр + окремо кінцева стійка.
Можливість створення лінії будь-якої довжини!
Стан: Відмінний – були у використанні, але збережені у чудовому вигляді. Заводське покриття без перефарбування. Готові до експлуатації – достатньо лише протерти перед використанням.
Потрібна ціна? Маєте питання? Звертайтеся – допоможемо з вибором!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алюр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 610 мм |
| Глибина стелажу | 570 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴/пог.м








