
Стелажі перфорація Алюр 133 см б/в, торгові стелажі бв
2 900 ₴/пог.м
- В наявності
- +380 (95) 203-36-20
Перфоровані стелажі Алюр – ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Пропонуємо якісні перфоровані стелажі Алюр, які стануть надійною основою для вашого торгового чи складського простору. Завдяки продуманій конструкції вони дозволяють зручно розміщувати товари, використовуючи стандартні гачки.
Основні характеристики:
Висота:
• Загальна (по верхній точці задньої стінки) – 187 см
• Ноги, стійки – 163 см
Довжина секцій:
• 133 см
• 96 см
• 61 см
Глибина:
• Нижній подіум – 50 см
• Навісна полиця – 40 см
Крок перфорації: 35 мм – оптимальний розмір для кріплення гаків, які легко знайти у продажу.
В наявності також:
Односторонні та двосторонні перфоровані стелажі
Поличні стелажі з глухими задніми стінками
Стан: Відмінний, оригінальне заводське покриття, без додаткового фарбування.
Зацікавило? Пишіть, і ми допоможемо вам підібрати ідеальний варіант!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алюр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1330 мм |
| Глибина стелажу | 570 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
- Ціна: 2 900 ₴/пог.м








