
Холодильна шафа вітрина Cold s 1400 бу, вітрина холодильна б у, шафа холодильна б у
22 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа-вітрина Cold S 1400 – ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Шукаєте надійну та ефективну холодильну шафу-вітрину? Cold S 1400 (виробництво Польща) – це функціональне обладнання з прозорими стінками з обох боків, що дозволяє використовувати її як торгову вітрину або холодильну шафу.
✅ Температурний режим: від +2°C до +8°C
✅ Розміри: 200 × 142 × 71 см
✅ Полічки: 50 × 58 см
✅ Споживання: 700 Вт/год
Перед продажем кожна одиниця проходить перевірку майстром. Маємо відеоогляд кожного екземпляра!
Гарантуємо якість та швидке постачання. Запитуйте деталі зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 220 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 580 мм |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
| Об`єм | 1400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴










