
Холодильна шафа вітрина Klimasan б у, холодильна скляна шафа бу, вітрина холодильна б у
9 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61-2
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа-вітрина скляна однодверна Klimasan виробник Туреччина, шафа ретельно перевірена майстром, робоча та має гарний зовнішній вигляд. Корисний об'єм холодильної шафи 334 літри, споживає вона всього 360 Вт за одну годину, температура регулюється за допомогою термостату від 2 С до 8 С. Висота холодильної шафи становить 2000 мм, довжина та ширина 600 х 600 мм. Маємо відео огляд вітрини, переглядайте та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 360 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴










