
Кондитерська холодильна вітрина б у, вітрина кондитерська Cold C 12 G бу, кондитерка б у
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 891
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Польське холодильне обладнання від виробника Cold рахується обладнанням найкращої якості. Кондитерська холодильна вітрина Cold C 12 G із сучасних моделей від вище вказаного виробника надзвичайно якісної збірки, у ній ми замінили на нове шторки із органічного скла та ущільнювальної гуми з магнітом на дверцята, вітрина холодильна чиста та ідеальна на вигляд. Що до працездатності то можемо запевнити що майстер - холодильщик який перевіряє обладнання знає свою справу тому все обладнання яке готове на продаж ретельно перевірене. Коротко по характеристиках: Висота вітрини 1400 мм, довжина 1250 мм та ширина 1000 мм, споживає 600 Вт в годину, температура регулюється від 3 до 10 С. З кожною поличкою у верх по законах фізики температура буде вищою на 4 С. Рекомендуємо. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴









