
Холодильна шафа вітрина бу, холодильна шафа Ice Stream, холодильна вітрина бв
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61-1
- +380 (95) 203-36-20
Холодильна середньотемпературна шафа iStream – практичне та стильне рішення для зберігання продуктів харчування чи напоїв. Вона ідеально підходить для магазинів, кафе чи ресторанів, забезпечуючи комфортне використання та презентабельний вигляд.
Технічні характеристики:
Габарити:
• Висота – 2150 мм.
• Ширина фронтальної частини – 680 мм.
• Глибина – 65 мм.
• Температурний режим: від +2 °C до +8 °C, який легко регулюється за допомогою електронного контролера.
• Споживання енергії: 415 Вт/год.
Переваги конструкції:
• Регульовані по висоті полички, що дозволяють адаптувати внутрішній простір під різні потреби.
• Вбудоване підсвічування всередині та додаткова підсвітка банера для привабливого вигляду.
• Стильне затемнене скло на бокових панелях додають естетики та сучасний дизайн.
Ця холодильна шафа була у використанні, але збереглася в чудовому стані, готова до експлуатації та стане надійним помічником для вашого бізнесу.
Звертайтеся за додатковою інформацією – будемо раді допомогти!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Виробник | STREAM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 9 500 ₴









