Барні стільці після реставрації, в чудовому стані з абсолютно новими чорними сидіннями діаметром 40 см. Висота стільців варіює від 109 см до 94 см, що робить їх універсальними для різних барних стійок і столів. Каркаси стільців повністю оновлені: пофарбовані, міцні та без жодних ушкоджень – ні тріщин, ні сколів. Стільці виглядають як нові, стильні та готові до використання, забезпечуючи комфорт і надійність на довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Висота табуретки | 1090 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Висота спинки | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










