
Холодильна вітрина 1,33 м. б у Росс Salerno, відкрита вітрина б у, холодильна вітрина б у
35 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 886
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкриті холодильні вітрини Росс Salerno це цікава техніка для самостійного обслуговування відвідувачів, вітрини після перевірки майстром та доведені до гарного задовільного стану для установки їх у торгових залах. Холодильна вітрина по типу охолодження динамічна, має повітряну завісу, подіум - виставка охолоджується до +2 градусів за Цельсієм та має розмір 1250 х 750 мм, повна довжина вітрини 1330 мм, її ширина 1100 мм, висотою вітрина 970 мм, споживає 650 Вт в годину роботи. Переглядайте відео огляд обладнання та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 120 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴









