Вітрина із середньотемпературним режимом охолодження РОСС Salerno виконана для торгівлі самообслуговування, холодильна вітрина острівна з доступом із всіх чотирьох сторін, має повітряну завісу, температура над виставковим подіумом +3 С, розмір виставки 125 / 750 мм. Споживання електроенергії вітрини 650 Вт в годину, загальна висота вітрини 970 мм, довжина 1330 мм та ширина 1100 мм. Холодильна вітрина перевірена майстром, маємо відео огляд вітрини, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів |
| Максимальна робоча температура | 3 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴










