
Вітрина холодильна РОСС Salerno-1,4 б/в, відкрита вітрина холодильна б в
35 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 888
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина відкритого типу РОСС Salerno довжиною 1330 мм та шириною 1100 мм з площею виставки 1250 х 750 мм. Виставка із нержавіючої сталі, спосіб охолодження динамічний, тому що холодильний прилавок має повітряну завісу, мінімальна температура виставлена на контролері +3 С, але подіум охолоджується до +1 С. Працює відкрита холодильна вітрина відповідно тихо, тому що перевірена майстром та доглянута. Переглядайте наше відео з оглядом вітрини та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 970 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴









