Стан холодильної шафи Техно холод близький до нового, холодильна глуха шафа перевірена майстром та періодично проходить діагностику. Що до проведених робіт то основа (корпус) був відновлений та повторно пофарбований то му шафа чиста та красива, ущільнювачі замінені на нові. Холодильна шафа Техно холод має 1200 літрів у внутрішньому (корисному) об'ємі, чотири двері на ній вигадали для того, щоб у роботі при частому відкриванні дверей із камери виходило менше холодного повітря, при цьому шафи такого формату будуть більш економні за звичайні двох дверні. Висота холодильної шафи 2100 мм довжина 1330 мм, ширина 750 мм, температура 2/8 С регулюється, споживає холодильник 600 Вт в годину, полички розміром 550 / 600 мм. Переглядайте відео огляд та запитуйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Вага | 200 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1230 мм |
| Внутрішня ширина | 650 мм |
| Об`єм | 1200 л |
- Ціна: 26 000 ₴










