
Холодильна шафа Технохолод 1000 б/в, холодильна шафа двохдверна глуха б в
24 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 623-1
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дводверну холодильну шафу у такому відмінному стані знайти не легко, наше обладнання проходить підготовку та реставрацію, тому загальний стан саме той що Ви бачите на наших фото та відео з обладнанням. Холодильна шафа Технохолод має 1000 літрів корисного об'єму, працює тихо, тому що ретельно перевірена майстром, висота шафи 1900 мм, довжина 1330 мм та ширина 750 мм, температура стандартна (середньотемпературний) від 2 до 8 С регулюється, полички розміром 550 х 600 мм, вид охолодження глуха холодильна шафа має динамічний. Переглядайте відео з оглядом шафи та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 200 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 650 мм |
| Об`єм | 1000 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴









