Холодильна шафа - вітрина Ice Stream для напоїв, шафи після реставрації тому стан мають чудовий, перевірені та повноцінно робочі, їх також можна ставити в ряд, тому що виконані ідентично однакові, температура 2/8 С, висотою холодильні шафи 2000 мм, довжина 640 мм глибина 620 мм, одна шафа споживає 325 Вт в годину, корисний об'єм 350 літрів. Запитуйте та переглядайте відео з обладнанням де показуємо загальний стан та інформуємо більш детально по кожній одиниці техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IceSteam |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 325 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 75 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 350 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴










