
Холодильна вітрина Технохолод Кароліна 1,95 м б/в
35 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 889
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина ідеально працює, має широку виставку (площина диспозиції) із нержавіючої сталі завширшки 700 мм. Над вітриною були проведені такі роботи як реставрація та діагностика тому вона не потребує додаткових корегувань (поставили та працюєте). Обладнання техно холод одне із най кращих в Україні, холодильна вітрина завдовжки 1950 мм споживає 600 Вт в годину, агрегат - компресор Данфос 18 на 134 фреоні, температура у камері 2/8 С регулюється, стоїть ТЕН розморожування, при зовнішній температурі приміщення не вище 22 С холодильну вітрину можна застосовувати для м'яса поставивши температуру 0 С на контролеру. Варіант для гастрономії просто чудовий та головне сучасний. переглядайте наші відео з огляду обладнання та телефонуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴









