
Холодильна глуха дводверна шафа Polair CM110-S б/в, холодильна шафа б в
22 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна шафа з об'ємом 1400 літрів ідеально працює, була перевірена майстром та повторно пройшла діагностику у спекотних умовах навколишнього середовища, холодильна глуха шафа для помірно континентального клімату, ідеальна навколишня температура повинна бути від 12 до 24 С., але при температурі 30 С вона достатньо швидко набрала 2 С. температура регулюється на електронному контролеру. Висотою шафа холодильна 1950 мм, довжина 1400 мм та ширина 850 мм, споживає 600 Вт в годину, внутрішній об'єм дозволяє розмістити ящики 600 / 400 мм в один ряд три штуки та по висоті до 1440 мм, охолодження динамічне, внутрішня підсвітка є. Запитуйте, переглядайте наші відео.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Виробник | Polair |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 720 мм |
| Внутрішня ширина | 1320 мм |
| Об`єм | 1400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴








