
М'ясорубка мим 300 б в, професійна мясорубка мим 300 б в, промислова мясорубка б в
16 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубки Мим 300 най розповсюджений виробник промислових м'ясорубок для швидкої роботи з харчовими продуктами, мим 300 може переробляти до 300 кілограмів м'яса у годину. Під'єднання м'ясорубки до 380 вольтів, споживає 1.44 кВт в годину роботи, мають дві клавіші, клавішу ввімкнення та вимкнення, мають одну швидкість, один повний набір решіток та ножів, горловина та гайка нові, шнек відреставрований. З практики можу сказати що професійними м'ясорубками потрібно навчитися правильно користуватись для того, щоб ефективно їх використовувати в роботі. Переглядайте відео та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 1440 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 5 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальний час безперервної роботи | 60 хв |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴






