
Холодильна вітрина Arneg 2 м б/в, холодильний прилавок б в, холодильна вітрина 2 м б у
37 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильне обладнання Arneg це Якісне Італійське обладнання, вся техніка що у нас на складі проходить повну підготовку те реставрацію до виставки її у рекламу. Саме ця вітрина середньо температурна де температура регулюється від 2 до 8 С. Холодильний прилавок чудово працює має нержавіючу виставку шириною 720 мм. Споживає вітрина 650 Вт в годину, відповідно має холодильні бокси з хорошими ущільнювачами та нові шторки з органічного скла. Переглядайте наші відео та запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arneg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 000 ₴








