М'ясорубка мим 600 це справді надпотужна машина яка стоїть промисловими м'ясорубками та вовчками, її назва говорить сама за себе, переробити за одну годину понад 600 кілограмів м'яса не кожна техніка упорається. Живлення м'ясорубки 380 В, споживає 2750 Вт в годину, перевірена нашим майстром, змащені всі деталі, рівень масла в нормі, гарно працює хоч і має свій характерний звук при роботі як і вся важка професійна техніка. М'ясорубка МИМ 600 Це справді професійна та надійна машина, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 2750 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 6 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Реверс | Ні |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальний час безперервної роботи | 60 хв |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴










