Холодильні шафи Polair зручні саме своїми розмірами, внутрішні габарити такої шафи чудово вмішують в себе три ряди стандартних ящиків (600 х 400) мм. Шафа що стоїть на продажі працює у температурному режимі від 2 до 10 С. Перевірена повноцінна холодильна шафа споживає 600 Вт в годину, має динамічний вид охолодження. Шафи таких зразків дуже зручні у користуванні на кухні, маємо детальний відео огляд кожної із позиції. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polair |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1300 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
| Об`єм | 1400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴











