Холодильна вітрина Arneg Banco Astra це італійська вітрина для товарів гастрономічного направлення, у вітрині в охолодженому стані можна зберігати салати, сири, ковбаси та інші товари при температурі від 2 С до 8 С. Холодильне обладнання перевірене майстром, фото реальні, також маємо відео огляд кожної із позицій. Довжина цієї вітрини 3,2 м, ширина 1,1 м, виставка (нержавійка) завширшки 730 мм. Агрегат у вітрині один, споживає 700 Вт в годину. Чудовий вибір, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arneg |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 000 ₴











