
Холодильна вітрина Cold 1.55 м б в
27 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8892
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брендова вітрина Cold була ретельно перевірена майстром, та пройшла процес реставрації, тому кінцевий результат задовольнить вас як в роботі холодильної системи, так і по зовнішньому вигляду, адже загальний стан у неї дуже добрий. Вітрина з температурним режимом охолодження від 1 до 8 С, попередньо використовувалась для м'яса тому підсвітка червоного кольору. Ширина виставки у вітрині 730 мм, матер'ял виставки відповідно нержавіюча сталь, електроенергії споживає не багато (650 Вт в годину), бокси запасники є. Для детального огляду знімаємо відео, тому запитуйте та переглядайте обладнання на наших відео роликах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴









