
Холодильна вітрина Росс Росинка 1,3 м б в, холодильний прилавок б в, вітрина холодильна б у
19 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина надзвичайно компактна та дуже приваблива на вигляд, відповідно перевірена та повноцінно робоча. Холодильні вітрини Росс Росинка Українського виробника ціняться на ринку обладнання. З такою вітриною легко працювати, тому що вона тихо працює, зручна в доступі до товарів та ще й має запасник для товарів під виставкою. Бокова панель вітрини Росс 850 мм, загальна довжина її 1300 мм, холодильна вітрина має виставку 550 мм завширшки та поличку 200 мм завширшки, також камера розділена скляною стінкою на дві частини для зручності розділення товарів. Запитуйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴









