
Морозильна вітрина Аріада 3 м б в
45 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8894
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна вітрина Аріада це маловідомий Український виробник, тому що обладнання Аріада за часту випускається на експорт за кордон, насправді це достатньо надійна та гарна техніка яка достатньо конкурентно здатна на ринку. Вітрина морозильна складається із двох секцій по 1500 мм довжиною кожна з окремими агрегатами та окремими блоками управління, ширина бокової панелі 1200 мм, споживання електроенергії одного агрегату 650 Вт. Вітрина морозильна із температурою до -18 С, виставка у вітрині завширшки 640 мм, завдовжки 2800 мм. Запитуйте, чудовий варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Айстермо |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 350 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 000 ₴










