
Холодильна шафа вітрина Ice Stream б в
10 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 61-6
Відправка з 08 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильні шафи виробника Ice Stream дуже розповсюджені у користуванні, вони витривалі та вміщують більше товарів аніж стандартні виробники, корисний об'єм шафи становить 400 літрів, довжина 680 мм глибина 650 мм, висотою вони 2120 мм. Обладнання має гарний стан та не одноразово перевіряється на складі тому і усі фото та відео відповідають дійсності. Запитуйте є безліч варіантів, можемо також підготувати на замовлення під потрібний колір та габарити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IceSteam |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴









