
Холодильна шафа вітрина Klimasan б/в, холодильна вітрина б в, холодильна шафа
10 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа вітрина Klimasan (Туреччина) не стандартних розмірів в чудовому стані, вітрина має корисний об'єм камери 520 літрів, загальні розміри дещо відрізняються від стандартів тому, що довжина фронтальної частини шафи 690 мм, а глибина 780 мм, при таких параметрах споживання електроенергії не сильно відрізняють від стандартних аналогів. Обладнання перевірене майстром та має чудовий зовнішній стан, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 520 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴









