
Холодильна вітрина 1,55 м. Cold б/в, холодильний прилавок б в, гастрономічна вітрина б в
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8895
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужна холодильна вітрина дуже швидко заходить у потрібний режим охолодження та ефективно охолоджує внутрішній об'єм. Польські вітрини Cold славляться своєю надійністю та ефективністю у роботі. Саме ця вітрина має довжину 1550 мм завширшки вона 910 мм, споживає всього 600 Вт водну годину, корисна виставка (нержавійка) 570 х 1430 мм, статичний вид охолодження, має нижні запасники (бокси) які також тримають харчові продукти в охолодженому стані. Вітрина гарна, стильна, доглянута, чиста, не має корозії, після загальної реставрації, по холоду все супер. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 120 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1430 мм |
| Внутрішня ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴










