
Купівельні візки 80 літрів б/в, торгові візки для магазину б в, візок для супермаркету б в
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгові візочки виробника Morsanz - Іспанія мають об'єми 80 літрів, купівельні візки міцні, загальний стан максимально ідеальний. На складі торгового обладнання торгові візки проходять процес реставрації, у кінцевому результаті наші покупці отримують цілі (не ламані) гарні (напилені спеціальним автомобільним сріблом) чисті (із помитими деталями) та працездатні (зі змащеними доглянутими колесами) візочки. Саме візки Morsanz мають міцну структуру, колеса діаметром 100 мм, висота візка по ручку 940 мм, загальна його довжина 820 мм та ширина 500 мм, важить один купівельний візок близько 17 кілограмів, витримує навантаження до 100 кілограмів, об'єм кошика 80 літрів. Запитуйте є широкий вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mors |
| Країна виробник | Іспанія |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 кг |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 940 мм |
| Об`єм | 80 л |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









