
Млинниця КИЙ-В БЛ-2-350, Млинниця промислова 350 б в, млинець кий-в б в, млинниця професійна 2 пости б в
5 900 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промислова млинниця після детального огляду майстром, на зважаючи на те що має не новий зовнішній вигляд млинниця працює чудово. Млинниця Кий-в має два окремих пости діаметром 350 мм, температура нагрівання від 50 до 320 С, кожен із постів на максимальній температурі споживає 1,9 кВт в годину. Для кухні, у ресторан чи для приготування суто млинців варіант просто ідеальний. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип професійної млинниці | Двопостова |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.8 кВт |
| Тип приладу | Млинниця |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 350 мм |
| Вага | 28 кг |
| Основні | |
| Сфера використання | Торгові магазини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴








