Холодильне обладнання Arneg одне із най кращих у своїй сфері, вітрина Arneg Banco Astra завдовжки 3,2 м славиться тим що виконана з одним агрегатом та завдяки цьому на її довжину та корисний об'єм споживає 700 Вт в годину, виставка для показу харчових продуктів із нержавіючої сталі, ширина якої 720 мм. Унікальний зразок холодильного прилавка у такому виконанні має додаткові холодильні бокси. Обладнання доглянуте, чисте та чудово працює. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arneg |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 230 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 000 ₴











