
Торгові стелажі двосторонні перфоровані б/в, стелаж острівний б в
5 800 ₴/пог.м
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж двосторонній який ми хочемо вам показати у цій об'яві пройшов процес реставрації, тобто був перефарбований автомобільною фарбою тому стан відповідно відрізняється від класичних варіантів торгових стелажів бувалого вживання (у кращу сторону). Острівний стелаж має здатність змінювати свою конфігурацію виставки, габарити та колір, тобто його Ви можете замовити під свій смак та під свій стиль. Наприклад стелаж на фото має висоту 1500 мм та довжину 1250 мм, полички по ширині розташовані у вигляді ялинки 600,450,400 та 300 мм його відповідно готували під замовлення, час на підготування залежить від об'єму замовлення, він може тривати від одного до трьох тижнів. Що стосується кінцевої стійки то вона у нас за ціною 700 грн, адже у продажі стелажі стоять за ціною за метр погонний та по довжині Вам можемо підібрати 1350,1250 та 1000 мм. Запитуйте та замовляйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 600 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1250 мм |
| Глибина стелажу | 1280 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴/пог.м






