Вітрина стильного унікального дизайну в дуже гарному стані Arneg Banco Astra довжиною 3200 мм, ширина бокової частини 1100 мм висота стандартна 1300 мм, вид охолодження має статичний, виставка для товару (подіум) із нержавіючої сталі завширшки 730 мм. Має вмонтований холод під'єднання 220 В. Споживає така вітрина всього 650 Вт в годину. Відповідно холодильний прилавок має бокси запасники які також з охолодженням. Перевірена майстром та дуже гарно працює, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arneg |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 000 ₴











