
Холодильна вітрина Технохолод Невада 2 м б в
37 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 8896
Відправка з 06 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насправді рідкісний унікальний вид холодильної вітрини Технохолод Невада, виставка у цієї вітрини завширшки аж 800 мм, працює вона тихо та надійно, адже все обладнання перевірене та доглянуте. Вітрина споживає небагато електроенергії, всього 700 Вт за годину роботи, температура регулюється від 1 до 8 С, тому використовувати її можна для м'яса, сирів, ковбас, риби тощо. Сферичне фронтальне скло, внутрішня підсвітка, нержавіюча виставка, широкі холодильні бокси із доступом на три дверці, сучасний та стильний дизайн, надійність роботи холодильного агрегата, все присутнє у цій моделі. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 000 ₴










