
Холодильна шафа - вітрина Ice Stream б в
9 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна шафа Ice Stream має 400 літрів корисного (внутрішнього) об'єму, це чимала площа для виставки, також шафа виконана у сучасному стилі зі смаком та у ногу з сучасністю. Працює холодильна шафа вітрина тихо та просто чудово, має термостат регулювання температури та внутрішнє освітлення. Габарити холодильної шафи: висотою вона 2100 мм, довжина та ширина однакові 650 мм. Запитуйте, чудовий варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ICE |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 420 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴









