Індукційна плита Hurakan HKN-ICF35DX47 це сучасний підхід до роботи, плита професійна та відповідає усім стандартам для якісного та швидкого виконання Вашої роботи, вона у новому стані, хоч і була у використанні, але короткий період часу, стан приголомшливий, все чудово працює, дефектів немає. Максимальна споживна потужність при увімкнених усіх конфорках 14 кВт в годину, гріє дуже швидко, температура нагрівання від 60 до 280 С. Підключення до мережі 380 В. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴








