Шафа універсальна без дефектів та без перебільшень як нова, із документами, 2022 року випуску, не працює, а просто шепче як кажуть Люди. У ній є все що потрібно для вдалої безперервної роботи, корисний об'єм аж 1476 літрів, внутрішня підсвітка при відкриванні дверцят присутня, полички регулюються під нахил та по висоті. Що стосується універсальності холодильної шафи то температура може регулюватись -2 : +8 С, економить кошти на електроенергію та споживає всього 450 Вт в годину, ще одна унікальність шафи полягає утому, що обдув внутрішньої камери влаштований тільки на одній стороні, це зручно для розташування різних товарів у камері. Універсальна холодильна шафа Cooleq GN1410TN це знахідка для будь-якої кухні, її застосовують під м'ясо, рибу, овочі та для будь-якої продукції. Недоліків немає шафа практично нова. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для заморожених продуктів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 180 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1476 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 000 ₴






