Розповсюджений перевірений часом у практиці виробник Інтер один із брендових Українських яким користуються ще й досі без нарікань, обладнання виконано якісно та, як бачите, має чудовий зовнішній стан. Що до роботи то працюють морозилки чудово, набирають свою температуру -21 С достатньо швидко, диференціал 6 С це значить що повторне ввімкнення при - 15 С що дає змогу ефективно заморожувати продукцію без навантажень на компресор. Відповідно техніка перевірена майстром та працює достатньо тихо для встановлення навіть у домашніх умовах. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | -15 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 55 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴









