Практичний стіл холодильник із керованим середньо температурним режимом охолодження від двох до восьми градусів за Цельсієм, виконаний із харчової нержавіючої сталі, всередині цинкування, дуже гарно та тихо працює, був перевірений майстром по холодильному обладнаний. Холодильний стіл зручний для роботи на ньому, поверхня (нержавіюча стільниця служить для пакування харчових продуктів, розробки м'яса, нарізки та інших кухонних робіт. Внутрішня ширина столика 770 мм, висота нижнього рівня 290 мм, верхній рівень має висоту 320 мм, глибина у тому ж корисному об'ємі 420 мм. Гумові ущільнювачі на дверцятах нові, запитуйте, техніка просто чудова.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 840 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 770 мм |
| Внутрішня ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴











