
Торгові стелажі Модерн 230 / 133 б/в, стелажі пристінні односторонні б в
3 800 ₴/пог.м
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стелажі Модерн дійсно надзвичайно якісного покриття, дуже зручно збираються та мають неймовірну міцність по витривалості навантаження. Відповідно полички регулюються по висоті та ставляться під нахил, глибина нижніх поличок 500 мм, три середніх мають по 400 мм та одна верхня 300 мм, цінникотримачі із дерева, раніше робилися на замовлення та звісно ж ідуть у комплекті. Хороші стелажі повинні мати не тільки гарний вигляд, але і якісне покриття та здатність до регулювання комплектувальними що є най важливішим параметром торгових металевих стелажів (гірок), адже сьогодні Ви торгуєте канцелярським приладдям, а завтра можливо задумаєтесь про реалізацію овочів чи печива і тоді маючи універсальний якісний торговий стелаж ви просто переставите нахил та висоту поличок тому, що Вам зручно та без проблем будете розширювати асортимент та масштаби своєї діяльності маючи один незамінний вид основної виставки товарів. Заключна стійка 800 грн, ціна за метр погонній. Купуйте якісні речі на перспективу майбутнього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для кондитерських виробів, Для овочів і фруктів, Для хлібобулочних виробів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1330 мм |
| Глибина стелажу | 580 мм |
| Висота стелажа | 2350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴/пог.м








