Потужна промислова картоплечистка XPL 20 також буде корисна для швидкої та бездоганної чистки не тільки картоплі, а і моркви, буряка та будь - яких інших твердих овочів, її споживана потужність 1100 Вт в годину, швидкість обробки до 400 кг в годину. Повністю уся картоплечистка виконана із нержавіючої сталі, має під'єднання до води та зливний отвір, а також зручний лоток для відходів, до того ж внутрішній кожух для очищення в ідеальному стані, по всій вірогідності що машина до того як потрапила у наш склад працювала зовсім мало, окремо маємо відео, охочі можуть приїхати до нас та оглянути техніку, незамінна річ для кухні. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна продуктивність | 400 кг/год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 50 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴









