Просто чудова та ефективна шафа для зберігання харчових продуктів на кухні, а також у сфері торгівлі як додаткове місце для охолоджених продуктів, температура у холодильній шафі опускається до 2 С максимальна температура яку можна виставити на ній 10 С. Шафа надзвичайно красива та дуже надійна, адже ми продаємо тільки перевірене обладнання. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Кліматичний клас | N |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Виробник | Polair |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴








