Візочки у гарному стані, колеса доглянуті та змащені, платформа має розмір 820 / 500 мм, також є кошик на 40 літрів висотою 300 мм, довжиною 480 мм, шириною 280 мм. Візки вдало використовують у роботі на складі, платформа витримує максимальне навантаження до 200 кг. Запитуйте є вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Власна вага | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 820 мм |
| Ширина майданчика | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








