
Жарова поверхня Kogast б/в, поверхня для смаження б/в, жарочна поверхня б в
14 900 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна електрична поверхня для смаження в ідеальному стані, увесь корпус виконано із нержавіючої сталі, має окремий лоток для зливання жиру поверхня для смаження ребриста, розміром .../... мм. Цікава та зручна саме тим що її можна застосовувати як настільну так і на спеціальній підставці як підлогову що видно на фото, варто звернути увагу що споживання електроенергії 6 кВт в годину, хоч і під'єднання до мережі 220 В, тому потрібно ставити відповідний провід та виделку при встановленні. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип електричних нагрівачів | Чавунні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Рамка по краях | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 400 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 900 ₴









