Холодильна вітрина Росс Belluno загальною довжиною 1600 мм із виставковою площиною для товарів завширшки 720 мм має статичний вид охолодження, прилавок не має корозії, чистий та максимально досконально підготовлений для встановлення на торгову точку та роботи з ним без будь-яких труднощів. Вітрина має стильний та красивий зовнішній вигляд, а також хорошу працездатність по зниження температури у робочому її секторі тобто на виставці диспозиції та у холодильних боксах. Переваги на які потенційний клієнт зазвичай звертає увагу при купівлі холодильної вітрини присутні, окрім вище згаданого це сферичне фронтальне скло, підставка під пакети для зручності в роботі, нержавіюча стільниця на якій можна нарізати продукти та швидке зниження температури до потрібної для Вас встановленої на електронному терморегуляторі. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 000 ₴









